Nabídka pronájmu

Nabízíme k pronájmu kancelář o výměře 33 m2 v 1. patře víceúčelového objektu bývalého pivovaru v širším centru města Kladna. k dispozici společné sociální zázemí (WC, umývárna, prádelna) a kuchyňka na patře. Parkování pro nájemce i případné zákazníky možné přímo u objektu, na soukromém pozemku. Možnost poskytnutí sídla firmy (za poplatek). Způsob využití prostoru dle dohody s vlastníkem. Plná občanská vybavenost v místě - v těsné blízkosti areálu je zastávka MHD, dvě restaurace, lékař, prodejna smíšeného zboží atd.
Požadovaný nájem: 3.200- Kč bez DPH/měsíc + poplatky za služby (vytápení, elektřina, vodné a stočné, úklid spol. prostor) cca. 1.500,-Kč bez DPH/měsíc. Jistina nevyžadována. Provize nevyžadována (přímo od majitele). Ihned k nastěhování. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Kontakt:

Ing. Markéta Hrdinová
Tel.: 773 700 532
E-mail: marketa@pkkladno.cz
Pronájem exteriérů a interiérů pro natáčení, fotografování 

Nabízíme vám možnost pronájmu exteriérů a části interiérů objektu bývalého pivovaru v Kladně-Kročehlavech pro filmové natáčení či fotografování. Jedná se o rozlehlý a velmi členitý historický objekt, který v současné době prochází komplexní rekonstrukcí. Areál sestává z vlastní budovy pivovaru s výstavními fasádami a neopakovatelnou industriální atmosférou (přední část připomíná zámek - dvě věžičky, množství zdobných prvků, historizující fasády v pseudonovogotickém stylu atd.), okolních pozemků a zrekonstruované vily pod vlastní budovou pivovaru. Pronájem se týká: Exteriérů a části interiérů samotného pivovaru - interiéry: chodby, historické schodiště vyzdobené sochami, rozhlehlé půdy s původními krovy a pozůstatky pivovarských technologií atd. Dále exteriérů a zahrady sousedící vily. Výše nájmu dohodou. Objekt je v současnosti využíván k bydlení i podnikání, natáčení ani fotografování by tedy nemělo zásadně narušit běžný provoz areálu. Fotografie objektu možné zaslat na vyžádání.

 
Kontakt:
Mgr. Robin Tesárek
Tel.: 777 828 552
E-mail: robin@pkkladno.cz
Image.jpg
1557598_10152387017294481_3508597416604997744_n (2).jpg
SAM_5065.JPG
SAM_5058.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one